Najnowszy rozdział historii

574Sv2 to współczesna interpretacja klasycznych 574 – butów, które Amerykanie pokochali od pierwszego kroku. Design nowego modelu łączy rzemieślniczą precyzję, nowoczesne rozwiązania i akcenty wielkomiejskiego klimatu XXI wieku.

Dla maksymalnego komfortu podeszwę modelu wykonaliśmy w technologii Fresh Foam. Elastyczna, amortyzująca pianka zapewnia maksymalny komfort na każdym kroku. 574Sv2 spełnią wymagania trendsetterów i tych, którzy – po prostu – cenią sobie wygodę.


KUP

Trzy dekady wygody i stylu

MOCNY POCZĄTEK

Czego pod koniec lat 80. Potrzebowali Amerykanie? Butów, które sprawdzą się podczas weekendowych wyjazdów i każdego dnia. 574 to efekt połączenia tego, co najlepsze w modelach 575 i 576, a nowe buty od New Balance najpierw pokochali młodzi nowojorczycy a później cały świat.

SKAZANY NA SUKCES

574 nie promowano w magazynach, telewizji a model nie doczekał się nawet miejsca w katalogu marki, która podkreślała swój sportowy charakter. Skąd zatem sukces? Wszyscy po prostu pokochali je za wygodę i design, a 574 to dziś najlepiej sprzedający się model New Balance wszechczasów.

IDŹ W NICH WSZĘDZIE

Design 574 był ponadczasowy, nie ulegał zmieniającym się trendom i odważnie wychodził poza szlak utarty przez poprzednie modele New Balance. 574 szybko stały się butami, o których mówiono, że można iść w nich wszędzie „go-anywhere shoe”.

Najdoskonalszy

Model 574 trwał w swoim niezmienionym kształcie przez 15 lat, niezawodnie spełniając oczekiwania użytkowników. W kolejnych latach pojawiły się nowe odsłony 574, które udoskonalały i tak już niemal idealny model, ktry znali wszyscy.

Idź, gdzie tylko zechcesz