Lekkość,
która daje Ci prędkość

Kiedy biegniecie, chcecie czuć się wolni i niepokonani. Wasza konsekwencja w dążeniu do celu nieustannie nas inspiruje.

New Balance stworzył nową wersję Fresh Foam Zante Pursuit – butów przeznaczonych do pobijania Waszych rekordów. Model został zaprojektowany tak, aby zagwarantować maksymalną wydajność i komfort. Dynamika i optymalne wsparcie stopy sprawiają, że model dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym.

KUP

Dla kogo zaprojektowano 1080v9

Dla biegaczy ze stopą neutralną

Dla tych, którzy biegają na twardej nawierzchni

Dla tych, którzy cenią lekkość

Idealne do startów w maratonach

Stworzone do przekraczania własnych granic


Niezawodna stabilność

Udoskonalona stabilizacja pięty i zmiany w konstrukcji buta sprawiają, że Fresh Foam Zante Pursuit utrzymują się w ruchu jeszcze lepiej. Dokładnie dopasowana powłoka antypoślizgowa i zawarte w niej pianki skutecznie blokują piętę wewnątrz buta.

Bezkompromisowa
wygoda

Oddychająca cholewka z Hypoknitu gwarantuje lepszą cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła z dala od skóry. Stopa zawsze pozostaje sucha i na dłużej zachowuje poczucie świeżości.

Wyjątkowa dynamika
dzięki Fresh Foam

Kluczowym elementem projektu jest miękka, responsywna podeszwa Fresh Foam z wycinanymi laserowo perforacjami. Wyższe o 2 mm, elastyczniejsze wypełnienie podeszwy sprawia, że biegówki dotrzymają kroku najbardziej wymagającym.


Przyczepność i lekkość

Gumowa półprzezroczysta podeszwa zapewniaprzyczepność na całej długości stopy. Wycięte laserem niewielkie otwory w środkowej części podeszwy sprawiają natomiast, że biegówka jest jeszcze lżejsza.

Co naprawdę czujesz, kiedy biegniesz?Aniołki NB
– mistrzynie Europy w sztafecie 4x400m


New Balance Fresh Foam Zante Pursuit to but rekomendowanyprzez polskie sztafecistki – towarzyszy im na każdym kroku podczas treningów. Iga Baugmart Witan, Małgorzata Hołub Kowalik,Natalia Kaczmarek i Martyna Dąbrowska to kobiety, które najlepiej wiedzą, jak ważna jest lekkość podczas treningu.
Kup


Wybierz nowy model New Balance
Fresh Foam Zante Pursuit i biegnij w 14. Półmaratonie Warszawskim, już 31.03.2019.


Wybierz nowe Zante Pursuit i przyspiesz z lekkością